Hakkımızda

Kocaeli Araç Kiralama Şirket Profili

Kocaeli Araç Kiralama, Türkiye'de güvenilirliğini elde etmiş araç kiralama kuruluşudur. 2001 yılında kocaeli merkezde hizmete girmiş 9 yıl içinde, geniş bir kiralık araç filosu oluşturmuş ve tüm marmara bölgesinde 7/24 siz değerli müşterilerimiz için çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün Kocaeli Araç Kiralama, izmit bölgesinde her yıl binlerce araç kiralama hizmetini kusursuz bir şekilde vermektedir.
Kocaeli Araç Kiralama istenilen tüm heryerde ve dünya genelinden rezervasyonlarınızı alarak hizmet sunmaktadır. İstanbul havaalanlarına ücretsiz araç transferleri yapmakta, firmaların filo araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. www.kocaeliarackiralama.com web sitemizle parmaklarınızın ucundayız.
Kocaeli Araç Kiralama türkiye'de araç kiralama konusunda önde gelen önemli isimlerdendir. 2001 yılında kurulan firmamız Rentacar şirketi bünyesindeki kiralık araç filosuyla cirosunu yükseltmiş, son yılların araba kiralama sektöründe faaliyet gösteren rent a car şirketleri arasında yerini almıştır.
2009 yılında bütün Kocaeli genelinde verdiği kiralık araçlarla büyük bir müşteri potansiyeli kazanmış ve Kocaelide araç kiralama şirketleri arasında üstünlük göstermistir. Kocaeli Araç Kiralama bu dönemlerde Kocaeli ve Marmara'nın büyük araç kiralama şirketleri arasında yerini almış ve araba kiralama hizmeti vermektedir. Bugün Kocaeli Araç Kiralama kaliteli ve geniş araç filosuyLa binlerce müsteriye Hizmet vermektedir.